Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...

Blíženci - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Blíženci - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

Rok 2019 bude pro všechny Blížence rokem, kdy budou nejlépe naladění ke zkoušení nových věcí a prozkoumávání vlastního nitra, i blízkého okolí. Budete upřímnější, otevřenější a najdete vnitřní sílu, abyste mohli lidem říkat to, co si opravdu myslíte a cítíte. Můžete pociťovat lehkou nervozitu, ale nebojte se. Snažte se přemýšlet pozitivně a všechno bude v pořádku!

Blíženci mívají sklony být emocionálně nestabilní, lenivější a často měnit nálady. Tento rok to bude všechno trošku jinak. Najděte ve vlastním nitru energii, která do teď jen dřímala, a pusťte ji ven! Šťastným dnem bude pro vás v roce 2019 středa.

KARIÉRA

Pokud budete chtít být v roce 2019 úspěšní, nezbyde vám nic jiného, než začít spolupracovat s těmi správnými lidmi, se kterými si navzájem pomůžete dostat se dál. Spolupráce s ostatními je navíc skvělou příležitostí jak naplno ukázat vaše přednosti a schopnosti. Především v první polovině roku je důležité, abyste se zaměřili hlavně na práci. V osobním životě vám bude všechno vycházet dobře, tak si můžete dovolit soustředit se na kariéru.

Nemusíte si dělat starosti o finance. Vaše pracovní nasazení a veškerá snaha bude po zásluze odměněná. Přes to raději zvažujte, za co budete utrácet. V roce 2019 se vám vyplatí investovat do věcí, vzdělání a všeho, co vám pomůže pokročit ve vašich dovednostech.

LÁSKA

V minulých letech jste byli při hledání lásky romantičtí, někdy až příliš zasnění. Je na čase to změnit! V roce 2019 budete ke vztahům přistupovat z praktičtějšího hlediska a s chladnější hlavou. Sice nebudete tolik působit jako romantici, ale vaše šance na navázání dlouhodobějšího vztahu budou mnohem vyšší.

Pokud už vztah máte, snažte se partnerovi více důvěřovat. Zpochybňováním všeho, co dělá, můžete váš vztah nenávratně poškodit, nebo dokonce zničit. Pokud o vašeho partnera opravdu stojíte, nechte si zajít chuť na známosti na jednu noc, ke kterým mají všichni Blíženci opravdu blízko.

Jednotlivé měsíce pro Blíženci

Leden 2019

Ideální doba pro nová seznámení a lásku.

Únor 2019

Únor otestuje vaše vyjednávací schopnosti. Naučte se pracovat v týmu.

Březen 2019

Rozporuplný měsíc. Zažijete radost i zklamání.

Duben 2019

Navazování vážných profesních i osobních vztahů bude snadnější než kdykoliv dřív.

Květen 2019

Hlídejte si svoje investice, aby se vám nerozkutálely peníze.

Červen 2019

Vyzkoušejte něco nového a kreativního.

Červenec 2019

Buďte opatrní na zdraví a dejte si pozor na to, co jíte.

Srpen 2019

Budete se muset vrátit ke kořenům a přijmout nová rozhodnutí.

Září 2019

I přes možné problémy se nevzdávejte – úspěch je na dosah ruky!

Říjen 2019

Ideální období k navázání pracovních vztahů, které vás posunou blíž k vašemu snu.

Listopad 2019

Listopad přeje podnikání!

Prosinec 2019

Finančně velmi šťastný měsíc.


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Blížence rokem, kdy by měli začít víc odpočívat a myslet sami na sebe.

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist