Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informacíMetoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...

Kozoroh - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Kozoroh - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

Rok 2019 přináší do života všech Kozorohů příval nové energie. Budete mít pocit, že můžete udělat a dokázat všechno, co si budete přát. Nudit se rozhodně nebudete, ale konečná volba, jestli se budete víc věnovat odpočinku nebo práci, bude jen a jen na vás.

Jste přímočaří téměř ve všem, co děláte, a především ve vztazích. Velice jednoduše si získáváte nové přátele, naopak opustit ty staré, nežádoucí, vám nedělá žádný problém. Nejvíc ze všech si rozumíte opět s Kozorohem a nejšťastnějším dnem v roce 2019 pro vás bude sobota.

KARIÉRA

Vašim úkolem číslo jedna bude práce na rozvoji přirozených dovedností. Osobní posun bude přínosný, ať už jste zaměstnancem, nebo podnikáte. Nebojte se, energie, kterou budete naplnění, vám veškeré učení hodně zjednoduší.

V průběhu roku 2019 se vám může zdát vaše práce nudná a nezáživná. Pamatujte si, že dostatek optimismu, i když někdy nuceného, vám nejenom zpříjemní pracovní dny a morálku, ale také pomůže upoutat pozornost vašich kolegů a nadřízených.

Zkuste zapracovat na rozpočtových schopnostech. Neutrácíte příliš mnoho peněz za nedůležité maličkosti? Opravdu potřebujete všechno, co nakupujete? Neplýtváte jídlem? Lepší přehled by se vám mohl hodit hlavně v druhé polovině roku 2019, kdy se váš příjem stabilizuje.

LÁSKA

Váš společenský život čeká období vzestupů a pádů. Pokud jste ve vztahu, pak přišel vhodný čas, abyste dali partnerovi trošku více svobody. I když se vám může tato rada zdát být zvláštní, nebo nepříjemná, uvidíte, že z dlouhodobého hlediska vám rozhodně pomůže. Jestli jste nezadaní, snažte se vyhnout jednorázovým známostem. Mohly by se vám ošklivě vymstít.

V druhé polovině roku 2019 vás čeká několik nepříjemných překážek, proto se zaměřte na to, abyste dělali pouze správná rozhodnutí. Pokud zvažujete manželství, děti, nebo jiné velké kroky, opravdu pečlivě zvažte všechna pro a proti a věnujte konečnému rozhodnutí veškeré úsilí a pozornost.

Jednotlivé měsíce pro Kozorohy

Leden 2019

Obtížnější měsíc s množstvím emočních náloží. Zachovejte pozitivní mysl!

Únor 2019

Můžete se těšit na nové začátky.

Březen 2019

Ideální měsíc pro velké investice.

Duben 2019

Budete časově vytíženější. Ušetřete si chvilku i pro vás a vaše nejbližší.

Květen 2019

Nejklidnější měsíc z celého roku.

Červen 2019

Podaří se vám dokonale sladit vaše představy a myšlenky s realitou.

Červenec 2019

Čelte případným překážkám s úsměvem.

Srpen 2019

Mějte otevřenou mysl všemu novému.

Září 2019

Přijde nečekaná pomoc od někoho překvapivého.

Říjen 2019

Měsíc plný klidu, aktivního odpočinku a relaxace.

Listopad 2019

Získáte dokonalou kontrolu nad chodem věcí.

Prosinec 2019

Nejlepší měsíc z roku 2019! Užívejte si blízké, relaxaci i luxus.


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Kozorohy ve znamení zdokonalování schopností, sebe sama, a osobnosti celkově.

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist