Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...

Panna - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Panna - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

Rok 2019 je rokem nových začátků. Bude se vám dařit ve všech aspektech vašeho života, takže si budete moci dovolit efektivněji pracovat, trávit více času s rodinou a přáteli, zdokonalovat a rozvíjet se.

Panny mají tendenci žít tak, jak to sami očekávají od druhých. Obvykle mají velmi vysokou morálku a dodržují obecná pravidla společnosti. Jsou ambiciózní a odhodlané mistryně v analýze, které jsou nejšťastnější, když mohou trávit čas se svou rodinou.

Dejte si pozor, abyste nebyly ke svému okolí příliš tvrdé, přísné, odsuzující a nekompromisní. Zachovejte si raději nadhled a klidnou hlavu. Nejšťastnějším dnem v roce 2019 bud středa.

KARIÉRA

Největším úkolem, který budete muset v roce 2019 zvládnout, je skloubení práce se soukromým životem. V minulých letech jste hodně pracovali, a i letos budete mít tendenci zdržovat se v práci déle, protože vám půjde od ruky, ale musíte myslet také na soukromý život a všechny, kdo už delší dobu čekají na vaši pozornost. Jako první zkuste rozlišit pracovní dobu od osobního času. Když jste v práci, oddejte se jí na 100%, ale jakmile z ní odejdete, nechte všechny vaše pracovní povinnosti, i myšlenky, tam.

Udržte si i nadále optimistický postoj – na první pohled budete působit jako schopnější zaměstnanec, a vaši nadřízení to brzy ocení!

LÁSKA

Po celý rok 2019 se můžete se těšit na mnohem živější, zajímavější a dynamičtější milostný život! Pokud už jste ve vztahu, nechte vašeho partnera převzít otěže. Možná se trošku ponoříte do rutiny, ale i stereotyp může být k ledasčemu dobrý. Uvidíte, jak se budete s menší odpovědností cítit ve vztahu pohodlněji, uvolněněji a příjemněji. Pokud jste ve vztahu, který vám dlouhodobě nevyhovuje, pak je nejlepší čas na změnu. Někdy je lepší být šťastný jedinec, než nešťastný pár.

Pokud nemáte stálého partnera, dejte si tento rok aspoň na chvíli v hledání pauzu. Je důležité, abyste napřed poznali sami sebe, a pak teprve někoho dalšího. Scházejte se s přáteli a rodinou, bavte se a uvidíte, že pravá láska se objeví přesně v tom momentu, kdy ji přestanete hledat.

Jednotlivé měsíce pro Panny

Leden 2019

Hektický, ale finančně velmi plodný měsíc.

Únor 2019

Příznivé období plné velkého množství energie a štěstí.

Březen 2019

Přichází velké, pozitivní změny.

Duben 2019

Buďte opatrní ve vztazích.

Květen 2019

Zaměřte se na vlastní duchovní stránku.

Červen 2019

Veškeré komplikace hravě překonáte.

Červenec 2019

Čekají vás nepředvídatelné události.

Srpen 2019

Skvělý měsíc pro rozhodování – nemůžete šlápnout vedle.

Září 2019

Můžou přijít menší problémy.

Říjen 2019

Finančně velmi plodný měsíc.

Listopad 2019

Nebojte se experimentovat!

Prosinec 2019

Pokud chcete být i nadále úspěšní, vzdělávejte se.


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Panny příjemným a pozitivně laděným rokem. Udělejte si čas na práci i na osobní život, uvolněte se a užívejte si!

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist