Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...

Rak - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Rak - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

Rok 2019 pro vás nachystal velký úkol – musíte udělat všechno pro váš osobní rozvoj, zlepšení vztahů s okolím a znovunalezení vlastních kořenů. Pokud to uchopíte za správný konec, bude pro vás rok 2019 velmi příjemný a zábavný. Zkuste se vrátit ke svým starým koníčkům, obklopte se věcmi, které vám budou dělat radost a možná je na místě i zvážení změny pracovního místa, na takové, které vás bude činit šťastnějšími.

Raci mají tendenci být stydlivými a emocionálními lidmi. Pokud se ocitnou v ohrožení, rychle se stáhnou do míst, kde se cítí být v bezpečí. Jste věrnými a citlivými přáteli, s rozvinutou intuicí a empatií.

KARIÉRA

Pracovní postupy a povýšení budou v roce 2019 přímo záviset na vašich plánech do budoucna. Pokud si chcete zachovat současnou práci, měli byste začít pracovat na lepší organizaci. Díky tomu budete pracovat lépe a efektivněji při použití menšího úsilí. Pokud se vám vaše práce příliš nezamlouvá, je rok 2019 tím pravým rokem ke změnám. Přemýšleli jste už třeba o podnikání?

Než provedete jakoukoliv změnu, zeptejte se sami sebe, co vlastně od života očekáváte a jaké jsou vaše priority. Samozřejmostí by mělo být to, že se napřed ujistíte, že máte novou práci, než dáte výpověď v té stávající, aby se nestalo, že zůstanete nezaměstnaní.

LÁSKA

Rok 2019 je rokem, kdy musíte pracovat na zlepšení sebe sama. Díky tomu se stanete lepším člověkem a naberete i zdravé sebevědomí, které vám v minulém roce mnohdy chybělo. Sebejistý člověk ze sebe vyzařuje klid a vyrovnanost, a přitahuje tak k sobě více lidí, než ten, kdo si nevěří. Pokud hledáte lásku, je to pro vás přímo báječná zpráva! Nicméně pokud už máte stálého partnera, budete se muset pokusit veškerému pokušení vyhýbat. Využijte svoje charisma na to, abyste ještě více okouzlili právě toho jediného. Nebojte se, i on vaši změnu k lepšímu ocení. Zadané páry čekají v roce 2019 velká rozhodnutí. Pokud plánujete společné bydlení, svatbu, nebo děti, neváhejte! Přišel ten nejlepší čas!

Jednotlivé měsíce pro Raky

Leden 2019

Nejlepší čas pro zlepšení osobních i pracovních vztahů.

Únor 2019

Přichází velké pracovní změny.

Březen 2019

Nehledejte překážky, ale řešení.

Duben 2019

Očekávejte změny ve všech aspektech vašeho života.

Květen 2019

Nebojte se snít a také vaše sny naplňovat.

Červen 2019

Vaše aktivita a intuice jsou na vrcholu.

Červenec 2019

Šťastné období klidu a odpočinku.

Srpen 2019

Kariéra se pohnula kupředu, ale nezapomínejte i na rodinu.

Září 2019

Nejlepší měsíc pro svatby, plánování dětí, nebo nakupování realit.

Říjen 2019

Posilujte vztahy změnou vašeho životního stylu.

Listopad 2019

Měsíc změn a nových začátků.

Prosinec 2019

Přichází čas na sebehodnocení cílů, úspěchů a přijímání zasloužených odměn.


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Raky rokem, kdy by se měli zaměřit na péči o zdraví a rodinu. Budou hrát ve vašem životě velkou roli! Těžit z letošního roku budete ještě hodně dlouho.

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist