Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...

Ryby - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Ryby - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

V roce 2019 nebude příliš prostoru pro hrdinské činy, takže se raději držte více při zemi. I když se vám může zdát realita poněkud nudná, tím, že se nebudete snažit v roce 2019 vybočovat, si z dlouhodobého hlediska výrazně pomůžete. Nebojte se, že byste byli o něco ochuzení – vaše tvůrčí svoboda přijde hned v následujících letech.

Ryby jsou kreativní snílci, kteří jsou výbornými přáteli. Občas máte problém se soustředěním a srážka s realitou může být pro vás velmi těžká. V takové chvíli nejvíce oceníte přátele, kteří jsou pro vás ochotni udělat cokoliv. Nejvíc si budete rozumět s Býkem a vaše šťastné barvy pro rok 2019, budou různé odstíny fialové.

KARIÉRA

Pokud budete chtít v roce 2019 uspět, bude nutné, abyste pracovali usilovněji, než dřív. Nechte vaši fantazii působit, aby obohatila vaše činnosti, ale držte ji zkrátka, aby vás nesvedla na scestí, ze kterého by se vám těžko hledala cesta zpět. Některé z vašich nápadů můžou být pro vaši práci velmi užitečné, ale nic se nemá přehánět. Důležité je zůstat pevně nohama na zemi a držet se reality. Zatímco se vám takový postoj může zdát být nudný, je to právě to, co vám přinese lepší práci a možná i lepší finanční ohodnocení.

Když už je řeč o penězích – váš příjem v roce 2019 bude dostatečný na to, abyste byli schopni zaplatit všechny svoje měsíční výdaje a ještě si vytvořit slušnou finanční rezervu.

LÁSKA

V posledních několika letech vám bylo umožněno, abyste se mohli soustředit hodně sami na sebe. Teď přichází rok, kdy budete pracovat pro změnu na vašem společenském životě. Budete mít nejlepší podmínky k tomu, abyste se znovu spojili se starými přáteli, ztracenými láskami, spolužáky nebo kamarády z dětství.

Pokud jste nezadaní a podaří se vám v roce 2019 zamilovat, bude vaše láska upřímná a vydrží hodně dlouho. Ať už jste zadaní, nebo ne, nejdůležitější bude vaše upřímnost. Říkejte druhým jen to, co máte ověřené, neslibujte nic, co nemůžete splnit a váš společenský, partnerský, ale i rodinný život bude mnohem jednodušší.

Jednotlivé měsíce pro Ryby

Leden 2019

Všechno zlé jednou odejde – berte to optimisticky.

Únor 2019

Skvělý měsíc pro hledání nové práce.

Březen 2019

Podaří se vám všechno, na co jen pomyslíte, nebo na co sáhnete.

Duben 2019

Absolutní nadšení a akce.

Květen 2019

Nejšťastnější měsíc v roce 2019 – vytěžte z něho maximum!

Červen 2019

Pomalý a nudný měsíc.

Červenec 2019

Cestu k hledání odpovědí začněte ve vlastním nitru.

Srpen 2019

Období rozkvětu vztahů - nezačínejte nic, čím si nejste 100% jisti.

Září 2019

Mohou nastat určité komunikační problémy.

Říjen 2019

Emočně náročný měsíc. Nenechte se ničit maličkostmi!

Listopad 2019

Ve vašich myšlenkách je ukrytá velká síla.

Prosinec 2019

Pokud dokážete tvrdě pracovat a ledacos obětovat, pak bude příští rok fantastický!


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Ryby rokem plánování, tvrdé práce, ústupků a obětí, které vám přinesou úžasnou budoucnost.

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist