Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...

Štír - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Štír - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

Rok 2019 bude pro vás rokem volby. Jak se rozhodnete jednat, jaké příležitosti využijete a jaké necháte odejít, jak se postavíte k různým situacím a problémům, ale i radostným chvílím, to všechno bude záviset pouze na vás a vašem rozhodnutí. Hvězdy vás můžou pomoci převést přes nějakou tu křižovatku, ale konečné rozhodování o důležitých věcech bude pouze a jenom na vás. Dělejte věci, které vás činí šťastnými, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, pocitům a srdci. Uvolněte se a důvěřujte sami sobě, vlastní intuici a schopnostem.

Štíři jsou vysoce inteligentní, čestní a sebevědomí a i když umí být také značně negativní, egoističtí a náruživí, pomůžou jim jejich pozitivní vlastnosti hravě proplout celým rokem 2019.

KARIÉRA

Ani v práci se v roce 2019 nevyhnete nutnosti dělat velká rozhodnutí a volby. Nechte zazářit váš přirozený talent a posilujte vztahy s vašimi spolupracovníky a nadřízenými, aby si toho všimli a mohli vaše klady naplno ocenit. Pokud budete pracovat dostatečně tvrdě a půjdete si přímo za svým cílem, budete za svoje úsilí jistě odměněni. Je jen na vás, jestli si zvolíte budování kariéry jako zaměstnanec, anebo jako podnikatel.

Hvězdy naznačují, že přišel správný čas také pro změnu zaměstnání, ale dřív, než dáte výpověď, ujistěte se, že máte novou práci jistou, abyste se pak neocitnuli bez prostředků. Bez ohledu na to, jestli zůstanete ve svém stávajícím zaměstnání, nebo zvolíte novou pracovní příležitost, váš příjem by měl být relativně stabilní.

LÁSKA

Rok 2019 může být rokem velké lásky, stejně tak jako může být rokem svobodného člověka. Všechno, ostatně tak, jako i ostatní věci ve všech oblastech vašeho života, bude v roce 2019 záviset výhradně na vašich činnostech a rozhodnutích. Největší šance na velkou lásku přijde na jaře. Buď se jí oddejte, nebo ji nechte zmizet v propadlišti času. Je to jen na vás! Pokud už jste stálého partnera našli, čekejte příliv nové energie, vášně a lásky. Může se také stát, že vás bude brzy o jednoho víc.

Jednotlivé měsíce pro Štíry

Leden 2019

Pocítíte dostatek energie i nadšení abyste se mohli pustit do něčeho nového.

Únor 2019

Snažte se uvěřit v sebe sama a zažijete šťastné chvíle.

Březen 2019

Vaše intuice a schopnosti budou pracovat naplno.

Duben 2019

Začne se vám vyplácet vaše těžká práce.

Květen 2019

Ideální čas na malou dovolenou nebo odpočinek.

Červen 2019

Přijdou nové příležitosti a je jen na vás, jestli na ně budete připraveni, nebo ne.

Červenec 2019

Chvíli budete dole, potom zase nahoře.

Srpen 2019

Přišel čas na dosažení cílů, které jste si stanovili.

Září 2019

Někdy je lepší raději mlčet.

Říjen 2019

Přizpůsobte svoje tempo okolnímu světu.

Listopad 2019

Relaxujte a odpočívejte.

Prosinec 2019

Zasloužené uvolnění a odpočinek.


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Štíry rokem plným změn a rozhodování. Bez ohledu na to, co jste dělali nebo nedělali, budete na konci roku 2019 na úplně jiném místě, než jste byli na začátku. Hodně štěstí!

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist