Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je neděle, 31.5.2020
Svátek slaví Kamila, zítra Laura.Tarot ANO/NE
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...

Střelec - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Střelec - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

Skoro celý rok 2019 budete mít ve vašich rukou. Naskytne se vám mnoho zajímavých příležitostí a závisí pouze na vás, jestli je dokážete využít, nebo ne. Díky vašemu přirozenému talentu budete zářit mezi ostatními, a pokud se pokusíte svoje schopnosti ještě více vylepšit, bude pro ostatní mnohem obtížnější, ne-li nemožné vás překonat. Ostatně prací na sobě sama, si můžete výrazně polepšit na všech úrovních vašeho života.

Střelci projíždějí životem v rychlém, pruhu. Rádi dělají kreativní a vzrušující věci, protože nechtějí, aby jejich životy byly nudné. Jste velmi zábavní, společenští, poctiví a máte rozvinutý cit pro obchod, což vám může někdy malinko kazit vaše vrozená nerozhodnost a netrpělivost. Vašim nejšťastnějším dnem v roce 2019 bude čtvrtek a nejvíc si porozumíte s Vodnářem a Beranem.

KARIÉRA

Přichází volnější pracovní období. Váš přirozený talent se v roce 2019 ještě umocní vědomostmi, které získáte při osobním rozvoji, a díky tomu vám práce půjde mnohem lépe a snadněji. Pokud se k tomu všemu ještě posunete ve vašich sociálních dovednostech, pak na sebe pracovní úspěchy nedají dlouho čekat! Nebojte se navazovat nová přátelství s kolegy, a zkuste prolomit ledy i mezi vámi a vašimi nadřízenými. Díky novým a lepším vztahům se vám podaří ještě více zviditelnit a vyniknout. Ukažte ostatním svoji pozitivní stránku a optimistický nadhled – zaměstnavatelé považují pozitivně naladěné zaměstnance za mnohem lepší než ty, kdo jsou neustále negativní.

LÁSKA

V roce 2019 budete ve vašem osobním životě usilovat o nalezení rovnováhy. Největší radost budete mít, když se vám podaří rovným dílem rozdělit volný čas mezi vašeho partnera, rodinu i přátele. To vyžaduje z vaší strany velké množství organizace, a citu pro plánování, ale také vhodný výběr těch, se kterými se setkáte. Pokud jste nezadaní a do teď jste ani po žádné vážnější známosti netoužili, nic na tom neměňte. Mnohem šťastnější budete při navazování náhodných známostí.

Pokud jste zamilovaní, začněte přemýšlet o dalším kroku, který vás zavede zase o kousek dál. Dům? Svatba? Děti? V roce 2019 můžete stihnout klidně všechno najednou!

Jednotlivé měsíce pro Střelce

Leden 2019

Nebuďte tolik panovační, jinak narazíte.

Únor 2019

Snažte se dostat svoje emoce pod kontrolu.

Březen 2019

Rychlý start a pomalejší závěr.

Duben 2019

Překvapí vás podpora od někoho nečekaného.

Květen 2019

Neřešte drobné problémy – vše se vyřeší samo.

Červen 2019

Ne vždy jde všechno podle plánu.

Červenec 2019

Ideální doba pro změnu zaměstnání nebo vykročení na novou životní cestu.

Srpen 2019

Užívejte si svojí svobody, akorát dejte pozor, ať přitom někomu neublížíte.

Září 2019

Náročný pracovní měsíc – nenechte si stresem zkazit vaše štěstí.

Říjen 2019

Z celého srdce milujete a budete milovaní.

Listopad 2019

Divoký, akční a zábavný měsíc.

Prosinec 2019

Všechny věci dopadnou dobře – ve váš prospěch.


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Střelce plný příležitostí ke zlepšení sebe sama. Zapracujte na sobě a celý příští rok se ještě zlepší!

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist