Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.Tarot ANO/NE
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...

Váhy - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Váhy - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

Pokud budete chtít v roce 2019 dosáhnout úspěchu v kterékoliv části vašeho života, budete se muset naučit spoléhat na vaše vlastní přirozené schopnosti. Díky sociálním dovednostem bude pro vás velmi snadné navazování nových kontaktů a potkávání zajímavých lidí, kteří vám mnohdy zprostředkují nové příležitosti. Buďto je můžete využít sami pro sebe, nebo je poslat dál k někomu blízkému.

Váhy vždy usilují o nastolení rovnováhy ve všech aspektech jejich života. Lidé s tímto znamením jsou klidní, spravedliví, inteligentní a oduševnělí. Občas můžete mít sklony chovat se poněkud rezervovaně, sobecky a nerozhodně. Nejšťastnějším dnem v roce 2019 bude pátek a nejlépe si porozumíte s Vodnářem a Rybami.

KARIÉRA

Pokud budete chtít být v roce 2019 úspěšní, budete se muset naučit přijímat rady, pomoc a spolupracovat s ostatními. I vaši nadřízení budou očekávat, že se budete věnovat víc týmové práci, než tomu bylo v minulých letech. Nebojte se, že byste přišli o možnost prosadit vlastní kreativní myšlenky, nebo se seberealizovat. Právě naopak! Je potřeba, abyste do týmu vnesli to nejlepší z vašich úžasných schopností a vědomostí. Váš přirozený talent bude zářit jako hvězda a patřičné ohodnocení na sebe nenechá dlouho čekat. I když budete mít dostatek finančních prostředků, myslete také na horší časy a zbytečně neutrácejte.

LÁSKA

Ať už jste zadaní, nebo ne, láska bude v roce 2019 absolutním základem všeho dění. Pokud partnera nemáte a toužíte po stálejším svazku, přestaňte se soustředit na hledání na běžně obvyklých místech. Vtipné na vašem seznámení bude to, že přijde ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat a v situaci, u které byste to absolutně nikdy nepředpokládali.

Zamilované páry budou mít nejkrásnější období hned na jaře, kdy dosáhnou absolutního vrcholu harmonie, jak duševně tak po milostné stránce. Pokud se vám už zdálo, že city, které k vašemu partnerovi chováte, vyšuměly, je dost možné, že se do něho znovu opravdově zamilujete.

Jednotlivé měsíce pro Váhy

Leden 2019

Vyvinete velké úsilí k dosažení vašich cílů.

Únor 2019

Láskyplný měsíc – využijte ho k posunu ve vašem vztahu, nebo k seznámení.

Březen 2019

Ocitnete se na rozcestí a budete muset rozhodnout, jakým směrem chcete pokračovat.

Duben 2019

Čas vyzkoušet něco nového.

Květen 2019

Začnete mít jasno o tom, co chcete v budoucnosti.

Červen 2019

Všechno odříkání v minulosti se teď vyplatí.

Červenec 2019

Nejraději byste utekli od reality.

Srpen 2019

Čekejte velké výkyvy nálad.

Září 2019

Naplnění vašich snů nebylo nikdy snazší.

Říjen 2019

Obklopí vás štěstí, radost a spokojenost.

Listopad 2019

Přišel čas na změnu životního stylu.

Prosinec 2019

Nejšťastnější měsíc v roce 2019.


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Váhy spokojeným rokem plným klidu a relaxace. Užijte si odpočinek a udělejte si dostatek času sami pro sebe.

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist