Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je neděle, 31.5.2020
Svátek slaví Kamila, zítra Laura.Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...

Vodnář - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Vodnář - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

Všechno v roce 2019 s bude točit jenom kolem vás. Ujistěte se, že jste udělali všechno pro to, abyste se na tento rok co nejlépe připravili. Veškerá snaha o osobní rozvoj, všechny informace, které získáte, dovednosti, které si osvojíte, to všechno se vám bude v roce 2019 hodit na maximum! Hvězdy jsou vám nakloněny, tak by byla škoda toho nevyužít.

Nezapomínejte ale také na váš odpočinek a volný čas. Abyste si ho užili co nejefektivněji, bude potřeba ho dopředu alespoň rámcově naplánovat. Pokud chcete z roku 2019 dostat to nejlepší, nezbyde vám příliš času na špatná rozhodnutí, přešlapy a jiné zbytečné ztrácení času.

KARIÉRA

Pokud se budete chtít ve vaší pracovní kariéře v roce 2019 hnout z místa a trošku si přilepšit, budete se muset začít víc spoléhat na sociální dovednosti. I když jsou všechny vaše kladné vlastnosti nastavené na maximum, rok 2019 je zkrátka založený na spolupráci. Díky všemu, co umíte, dokážete rozhýbat i slabší jedince a namotivovat je k vyššímu nasazení a lepším výsledkům, což se vám bude v týmové spolupráci opravdu hodit.

Pokud jde o finance, dojdete k závěru, že jste v minulých letech zbytečně plýtvali penězi, které vám hlavně v počátku roku 2019 budou scházet. Nemusíte se ale ničeho bát, brzy se všechno obrátí k lepšímu a už s příchodem jara budete díky vašemu pracovnímu tempu, perfektně zajištění. Poučte se ze svých chyb a raději moc neutrácejte a snažte se aspoň něco ušetřit.

LÁSKA

Váš milostný život se bude v roce 2019 vyvíjet způsobem a směrem, který byste nikdy neočekávali. Vodnáři obecně, mívají spíše krátkodobé známosti, než dlouhodobé vztahy, což by se mělo právě v roce 2019 výrazně změnit. První tři měsíce roku přinesou nové a velké změny těm, kdo už partnera mají a současně všem otevřou cestu k novým možnostem a seznámení. Pokud je vás vztah dostatečně pevný, pak už vydrží vše, a můžete spolu začít klidně plánovat i rodinu. Jestli vás láká nové dobrodružství, raději jděte svou cestou. Šance, že v roce 2019 potkáte skutečnou lásku, je obrovská!

Jednotlivé měsíce pro Vodnáře

Leden 2019

Díky vašemu charizma budete přitažliví a neodolatelní.

Únor 2019

Uspějete ve všem, co si zamanete.

Březen 2019

Uvažujte o všech změnách, které byste chtěli udělat.

Duben 2019

Měsíc plný nápadů a naplněných snů.

Květen 2019

To, že je celý svět proti vám, je jen zdání.

Červen 2019

Nečekejte, až vás někdo vyzve, a udělejte první krok.

Červenec 2019

Měsíc duchovního probuzení.

Srpen 2019

Nic není tak zmatené, jak se zdá.

Září 2019

Snažte se překonat vaše smutky.

Říjen 2019

Nedovolte, aby vám problémy přerostly přes hlavu.

Listopad 2019

I když nic nejde podle plánu, všechno skončí tak jak má.

Prosinec 2019

Příznivý měsíc pro kariéru a nové obchodní aktivity.


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Vodnáře rokem, kdy možná budou muset vyvinout větší úsilí, ale výsledek bude rozhodně stát za to! Nezapomínejte odpočívat.

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist