Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je sobota, 30.5.2020
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...

Lunární kalendář - výklad dne

zpět
 « předchozí dennásledující den »

Dnes - 9. lunární den (30.5.2020)

přibývající, I. čtvrť 05:30Fáze měsíce: přibývající, I. čtvrť 05:30
Vládnoucí znamení: panna

Máme za sebou osm očistných lunárních dnů, které nás měly připravit právě na dnešní, devátý lunární den. Devátý lunární den je jakousi zkouškou toho, jak jste v minulých dnech pečlivě naplňovali poselství z každého předchozího lunárního dne. Mezi symboly patří kořeny, mateřské mléko, nebo erb. Tento den je temný a ďábelský. Bude se snažit stáhnout vás na temnou stranu zla a černé magie. Nepodlehněte jeho svodům a stejně tak se připravte na výpady z okolí. Devátý lunární den totiž působí svým zlem na všechny a všechno kolem vás. Můžete tedy očekávat, že se nevyhnete nějakému problému, komplikaci nebo sváru. Díky tomu, že víte, co se děje, můžete se na všechno dobře připravit a zvládnout jakoukoliv nastalou situaci hravě a s přehledem. Čerpejte sílu od vašich předků, ideálně od žen z vašeho rodu, které jsou nositelkami magie napříč generacemi.Lunární kalendář a lunární dny

Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu.

Lunární kalendář je patrně nejstarším ze všech kalendářů a spočívá v pozorování měsíčních fází - což je pochopitelně největší výhoda lunárního kalendáře, protože jednotlivé měsíční fáze je zřetelně vidět na obloze. Lunární den je skoro o hodinu delší než den kalendářní/sluneční, z tohoto důvodu se v jeden sluneční den prolíná více lunárních dnů (zpravidla dva).

V našem lunárním kalendáři vycházíme z jednoho z nejstarších způsobů, kdy za lunární den je považován ten den, který v daný sluneční den setrvává nejvíce hodin a má tak největší vliv na naše osudy (v tabulce nahoře zobrazeno zeleným pásem). Na principu měsíčních cyklů dodnes funguje například islámský kalendář, u něj je však počítán lunární den od východu Měsíce do jeho západu.

První lunární den trvá od novoluní až do prvního východu měsíce, který následuje po novoluní, přičemž první a poslední den lunárního měsíce můžou mít různou délku.Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist