Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je neděle, 16.6.2019
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf.Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...

Lunární kalendář - výklad dne

zpět
 « předchozí dennásledující den »

Dnes - 14. lunární den (16.6.2019)

přibývajícíFáze měsíce: přibývající
Vládnoucí znamení: střelec

Slyšeli jste už o třetím oku? Jde o šestou čakru, kterou najdete uprostřed čela. Čtrnáctý lunární den, který je symbolizovaný dalekohledem a rysem ostrovidem, je ve znamení otevírání právě vašeho třetího oka. Pokud se vám to povede, otevře se vám nový obzor vědění. Ve třetím oku se skrývá schopnost jasnovidectví a intuice. Může vám umožnit vidět auru, a jiné věci, které jsou běžně našim zrakům skryté. Čtrnáctý lunární den je ideálním dnem pro získávání nových informací, a to nejen studiem, ale i manuální činností. Jediné, čemu byste se měli vyvarovat je magie. Nechte proudit vesmírné energie skrze vás, a nesnažte se ji nijak omezovat.Lunární kalendář a lunární dny

Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu.

Lunární kalendář je patrně nejstarším ze všech kalendářů a spočívá v pozorování měsíčních fází - což je pochopitelně největší výhoda lunárního kalendáře, protože jednotlivé měsíční fáze je zřetelně vidět na obloze. Lunární den je skoro o hodinu delší než den kalendářní/sluneční, z tohoto důvodu se v jeden sluneční den prolíná více lunárních dnů (zpravidla dva).

V našem lunárním kalendáři vycházíme z jednoho z nejstarších způsobů, kdy za lunární den je považován ten den, který v daný sluneční den setrvává nejvíce hodin a má tak největší vliv na naše osudy (v tabulce nahoře zobrazeno zeleným pásem). Na principu měsíčních cyklů dodnes funguje například islámský kalendář, u něj je však počítán lunární den od východu Měsíce do jeho západu.

První lunární den trvá od novoluní až do prvního východu měsíce, který následuje po novoluní, přičemž první a poslední den lunárního měsíce můžou mít různou délku.Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist