Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je sobota, 30.5.2020
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...

Lektvar zapomnění

zpět

Potřeby:

  • fotografie člověka, na kterého chceme zapomenout
  • 300 ml vlažného mléka
  • čajová lžička sušené levandule

Postup:

Levandule lékařská, neboli Lavandula officinalis se v lékařství používá hlavně na zklidnění nervového systému. Její účinky znaly už naše prapraprababičky. Nepůsobí nejenom na uklidnění, anebo lepší spánek, ale také při zbavování se návyků. Mléko pak působí jako zdroj života, který její účinky probudí a prohloubí. Nalijte vlažné mléko do větší misky a nechte v něm při pokojové teplotě 24hodin namočenou sušenou levanduli. Druhý den vezměte Fotografii člověka, na kterého chcete zapomenout, a nechte ji namočenou přesně pět minut (5 je důležité – dáváte tak silám najevo, že si jich ve znamení pentagramu vážíte). Potom fotografii vytáhněte a mlékem si každý den přesně o půlnoci namažte spánky.

Přesně za pět dní se dostaví velká úleva a na toho na koho chcete zapomenout, vám tento lektvar zapomenout pomůže...

Copyright fotografie: pixabay.com

Další z blogu:
6 důkazů, že jste se ještě nepřenesli přes rozchod7 věcí, které si nejčastěji nalháváme ve vztahuNevěřte těmto čtyřem tvrzením o lásce!
Nevíte, jestli umíte líbat? Vaše znamení to prozradí!Chcete úspěšné manželství? Dodržujte těchto 13 pravidel!Jak jednoduše poznat, že vztah je u konce?


Co si o tom myslíte Vy?:
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist