Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...

Býk - horoskop pro rok 2019

zpět

Horoskop pro Býk - pokračujte na :
zvěrokruh /dnes /láska /2020

 

Horoskop na rok 2019 předpovídá všem Býkům, že bude každý den ubíhat ve slušném tempu. Díky tomu, že je pro vás takové tempo velmi jednoduché zvládnout, bude celý rok 2019 relativně velmi jednoduchým rokem. Jste rozhodní, tvrdohlaví a umíte tvrdě pracovat a jít si za svým cílem, pro jehož naplnění jste schopní udělat absolutně cokoliv.

Vaše šťastná barva pro rok 2019 je modrá a nejlépe rozumět si budete s Pannou, Lvem, nebo Váhami. Využijte tuto informaci k prolomení ledů na místech, kde se vám to bude hodit a k navázání nových partnerství, nebo pracovních kontaktů.

KARIÉRA

Zaměřte se v roce 2019 hlavně na rozvoj sociálních dovedností. Pokud se naučíte pracovat společně s ostatními, bude váš kariérní postup mnohem rychlejší a příjemnější. Nepalte za sebou žádné mosty a ty co jste narušili v minulých letech, se snažte co nejdříve opravit, a to nejen v osobním životě, ale hlavně v tom pracovním. Celkově by se vám v profesním životě mělo dařit lépe než v minulých letech, a to hlavně v případě, kdy se budete snažit věnovat velkou pozornost i sebemenším detailům vašeho projektu.

Podaří se vám vydělat větší množství peněz. Použijte je na uhrazení některých dluhů a závazků. Rozhodně se vám to vyplatí!

LÁSKA

Čeká vás rok plný lásky a vášně a to bez ohledu na to, jestli jste zadaní, nebo ne. Všichni Býci pocítí v roce 2019 nezvladatelnou chuť na nějaké žhavé dobrodružství. Pokud jste ve vztahu, který je spokojený a vyrovnaný, přinese vám touha po dobrodružství nové možnosti s vaším stálým partnerem. Dejte průchod fantazii a snažte se naplnit všechna nesplněná přání a očekávání. Uvidíte, že budete chtít pořád další a nové společné zážitky plné vášně!

Vy, co jste bez partnera, využijte každé volné chvilky k odpočinku, protože až vyrazíte ven, už si neodpočinete – v posteli tedy určitě ne. Rok 2019 bude plný zábavy, vášně, poznávání a dobrodružství. Je jen na vás, jestli se raději zaměříte na hledání vysněného partnera, nebo si prostě budete jen užívat jako single.

Jednotlivé měsíce pro Býk

Leden 2019

Čekejte dobrou zprávu ohledně peněz, kariéry, nebo vztahů.

Únor 2019

Nebojte se začít stavět na základních kamenech, které jste si vybudovali v minulých letech.

Březen 2019

Buďte méně emocionální a víc myslete.

Duben 2019

Prostor pro cestování a studium v zahraničí.

Květen 2019

Nebuďte tak moc důvěřiví.

Červen 2019

Hledejte správné odpovědi na nové otázky.

Červenec 2019

Přichází nová pracovní příležitost.

Srpen 2019

Nebuďte smutní z pomluv – vše se vysvětlí.

Září 2019

Přichází úžasná odměna za vámi vykonanou práci.

Říjen 2019

Jestli jste si jistí vašimi nápady, nebojte se je prosadit.

Listopad 2019

Velmi produktivní měsíc.

Prosinec 2019

Je čas experimentovat a učit se novým dovednostem.


Když to shrneme, rok 2019 bude pro všechny Býky zlomovým. Nepřemýšlejte nad tím, co si myslí druzí. Jednejte jen podle sebe, pracujte, relaxujte a užívejte si.

Změňte znamení horoskopu:
BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby


Diskutujte na téma :
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist