For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 23.1.2022
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena.
Láskujeme - láska , věštby, horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 23.1.2022
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena.
Věštění:Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...

Lunární kalendář - výklad dne

zpět
 « předchozí dennásledující den »

Dnes - 22. lunární den (23.1.2022)

ubývající
ubývající
Fáze měsíce: ubývající
Vládnoucí znamení: váhy

Nastává magický, dvacátý druhý lunární den. Magický především v jeho spojení s věděním, viděním a věštěním. Jeho symbolickým zástupcem je zrcadlo a hlubina. Dvacátý druhý lunární den je předurčený k tomu, abyste nechali naplno propuknout vaše věštecké schopnosti. Nebojte se zkusit číst z karet, rozhoďte runy, nebo třeba nahlížejte do kávové sedliny. Otevřete vaši mysl andělům a naslouchejte vašemu vnitřnímu hlasu. Možná se vám snaží už delší dobu sdělit něco. Co váš život obrátí vzhůru nohama, nebo obohatí. Udělejte vstřícné gesto a buďte nápomocní také vašim blízkým. Ne každý člověk má dar vidění, který by mu pomáhal v těžkých chvílích. Nahlédněte proto do spletitých cest osudu nejen vašeho ale i těch, kdo to potřebují.Lunární kalendář a lunární dny

Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu.

Lunární kalendář je patrně nejstarším ze všech kalendářů a spočívá v pozorování měsíčních fází - což je pochopitelně největší výhoda lunárního kalendáře, protože jednotlivé měsíční fáze je zřetelně vidět na obloze. Lunární den je skoro o hodinu delší než den kalendářní/sluneční, z tohoto důvodu se v jeden sluneční den prolíná více lunárních dnů (zpravidla dva).

Na principu měsíčních cyklů dodnes funguje například islámský kalendář, u něj je však počítán lunární den od východu Měsíce do jeho západu.

První lunární den trvá od novoluní až do prvního východu měsíce, který následuje po novoluní, přičemž první a poslední den lunárního měsíce můžou mít různou délku.Diskutujte na téma :

Nebo pokračujte třeba na:
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl