For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 10.5.2021
Svátek slaví Blažena, zítra Svatava.
Láskujeme - láska , věštby, horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 10.5.2021
Svátek slaví Blažena, zítra Svatava.
Věštění:Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...

Lunární kalendář - výklad dne

zpět
 « předchozí dennásledující den »

Dnes - 29. lunární den (10.5.2021)

ubývající
ubývající
Fáze měsíce: ubývající
Vládnoucí znamení: beran, býk (02:06)

Dvacátý devátý lunární den, nesoucí ve svém znamení kozla a pentagram je dnem ďábelským. Pokud žijete sami, domluvte se raději na přenocování u přátel nebo rodiny. Temnota, která by se vás mohla zmocnit je silnější než vy a vaše pocity. V tento den mívají i jinak velmi silní jedinci sklony k depresím a s nimi spojenému jednání. Obklopte se světlem, láskou a pochopením. Vyhýbejte se opuštěným domům, temným uličkám ale i parkům a rozlehlým zahradám. Věřte, že nic z toho, co by na vás v temnotě mohlo čekat, není pro vás dobré. Meditujte a vzývejte své andělské bytosti, aby vám byly na blízku víc, než kterýkoliv jiný den. Do rohů místnosti, ve které budete spát, nasypte trošku soli a myslete u toho stále dokola na slova – bezpečí, láska, porozumění a světlo. Vytvoříte tím jakousi bariéru, která k vám nenechá přistoupit žádné negativní vibrace.Lunární kalendář a lunární dny

Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu.

Lunární kalendář je patrně nejstarším ze všech kalendářů a spočívá v pozorování měsíčních fází - což je pochopitelně největší výhoda lunárního kalendáře, protože jednotlivé měsíční fáze je zřetelně vidět na obloze. Lunární den je skoro o hodinu delší než den kalendářní/sluneční, z tohoto důvodu se v jeden sluneční den prolíná více lunárních dnů (zpravidla dva).

Na principu měsíčních cyklů dodnes funguje například islámský kalendář, u něj je však počítán lunární den od východu Měsíce do jeho západu.

První lunární den trvá od novoluní až do prvního východu měsíce, který následuje po novoluní, přičemž první a poslední den lunárního měsíce můžou mít různou délku.Diskutujte na téma :

Nebo pokračujte třeba na:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl