For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 1.4.2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika.
Láskujeme - láska , věštby, horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 1.4.2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika.
Věštění:Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...

Lunární kalendář - výklad dne

zpět
 « předchozí dennásledující den »

Dnes - 12. lunární den (1.4.2023)

přibývající
přibývající
Fáze měsíce: přibývající
Vládnoucí znamení: lev

Dvanáctý lunární den je dnem plným lásky. Ne náhodou jej symbolizuje srdce a červená barva. Nejde ovšem jen o lásku mezi členy rodiny, nebo partnery. Láska je v různých formách přítomná napříč celým naším životem. Abyste mohli lépe naslouchat ostatním a vycvičit vaši schopnost otevřít se druhým, je potřeba uvolnit vaši srdeční čakru. Nejlepším a nejrychlejším způsobem je meditace, při které si srdeční čakru představíte a povedete ji k uvolnění. Dvanáctý lunární den se snažte být co nejvíce empatičtí. To že se někdo nechová podle vašich představ, může být ve skutečnosti odrazem bolesti, kterou skrývá ve svém srdci. Pomozte mu proto vaší vlastní láskou a shovívavostí, zbavit se břemene, které ho tolik ničí a sužuje. Pracujte také na vašich vztazích, v oblastech lásky i rodiny. Dvanáctý lunární den je nejideálnějším den pro uzavření sňatku. Vztahy vzniklé v tento den budou pevnější a stabilnější.Lunární kalendář a lunární dny

Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu.

Lunární kalendář je patrně nejstarším ze všech kalendářů a spočívá v pozorování měsíčních fází - což je pochopitelně největší výhoda lunárního kalendáře, protože jednotlivé měsíční fáze je zřetelně vidět na obloze. Lunární den je skoro o hodinu delší než den kalendářní/sluneční, z tohoto důvodu se v jeden sluneční den prolíná více lunárních dnů (zpravidla dva).

Na principu měsíčních cyklů dodnes funguje například islámský kalendář, u něj je však počítán lunární den od východu Měsíce do jeho západu.

První lunární den trvá od novoluní až do prvního východu měsíce, který následuje po novoluní, přičemž první a poslední den lunárního měsíce můžou mít různou délku.Diskutujte na téma :

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl