Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 14.8.2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana.
Láskujeme - láska , věštby, horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 14.8.2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana.
Věštění:Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...

Lunární kalendář - výklad dne

zpět
 « předchozí dennásledující den »

Dnes - 25. lunární den (14.8.2020)

ubývající
ubývající
Fáze měsíce: ubývající
Vládnoucí znamení: blíženci

Dvacátý pátý lunární den je spojený s duchovním světem. I proto jsou jeho symboly hřbitov a kostel. Spojte se s těmi, kdo tu už s námi nemohou být. Tento den jsou připraveni vám naslouchat ale také k vám promlouvat. Snažte se uvolnit tak, abyste byli také schopni naslouchat vy jim. Všechny moudrosti, o které se s vámi podělí, vás obohatí a pomohou vám pochopit souvislosti, které vám dosud možná unikaly. Vaši andělé jsou vám na blízku a povedou vás jako vaši věrní průvodci. Nemusíte se tedy ničeho obávat. Pokud cítíte něco, co vás zužuje a nic nepomáhá k tomu, abyste se mohli naprosto uvolnit, pak je nejlepší podstoupit očistnou bylinnou kůru, která z vašeho těla vyplaví toxiny, které se uvnitř vašeho těla usadily.Lunární kalendář a lunární dny

Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu.

Lunární kalendář je patrně nejstarším ze všech kalendářů a spočívá v pozorování měsíčních fází - což je pochopitelně největší výhoda lunárního kalendáře, protože jednotlivé měsíční fáze je zřetelně vidět na obloze. Lunární den je skoro o hodinu delší než den kalendářní/sluneční, z tohoto důvodu se v jeden sluneční den prolíná více lunárních dnů (zpravidla dva).

Na principu měsíčních cyklů dodnes funguje například islámský kalendář, u něj je však počítán lunární den od východu Měsíce do jeho západu.

První lunární den trvá od novoluní až do prvního východu měsíce, který následuje po novoluní, přičemž první a poslední den lunárního měsíce můžou mít různou délku.Diskutujte na téma :

Nebo pokračujte třeba na:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...