For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 22.9.2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta.
Láskujeme - láska , věštby, horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 22.9.2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta.
Věštění:Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...

Lunární kalendář - výklad dne

zpět
 « předchozí dennásledující den »

Dnes - 9. lunární den (22.9.2023)

přibývající, I. čtvrť 21:32
přibývající, I. čtvrť 21:32
Fáze měsíce: přibývající, I. čtvrť 21:32
Vládnoucí znamení: střelec, kozoroh (22:04)

Máme za sebou osm očistných lunárních dnů, které nás měly připravit právě na dnešní, devátý lunární den. Devátý lunární den je jakousi zkouškou toho, jak jste v minulých dnech pečlivě naplňovali poselství z každého předchozího lunárního dne. Mezi symboly patří kořeny, mateřské mléko, nebo erb. Tento den je temný a ďábelský. Bude se snažit stáhnout vás na temnou stranu zla a černé magie. Nepodlehněte jeho svodům a stejně tak se připravte na výpady z okolí. Devátý lunární den totiž působí svým zlem na všechny a všechno kolem vás. Můžete tedy očekávat, že se nevyhnete nějakému problému, komplikaci nebo sváru. Díky tomu, že víte, co se děje, můžete se na všechno dobře připravit a zvládnout jakoukoliv nastalou situaci hravě a s přehledem. Čerpejte sílu od vašich předků, ideálně od žen z vašeho rodu, které jsou nositelkami magie napříč generacemi.Lunární kalendář a lunární dny

Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu.

Lunární kalendář je patrně nejstarším ze všech kalendářů a spočívá v pozorování měsíčních fází - což je pochopitelně největší výhoda lunárního kalendáře, protože jednotlivé měsíční fáze je zřetelně vidět na obloze. Lunární den je skoro o hodinu delší než den kalendářní/sluneční, z tohoto důvodu se v jeden sluneční den prolíná více lunárních dnů (zpravidla dva).

Na principu měsíčních cyklů dodnes funguje například islámský kalendář, u něj je však počítán lunární den od východu Měsíce do jeho západu.

První lunární den trvá od novoluní až do prvního východu měsíce, který následuje po novoluní, přičemž první a poslední den lunárního měsíce můžou mít různou délku.Diskutujte na téma :

Nebo pokračujte třeba na:
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl