For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.
Láskujeme - láska , věštby, horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.
Věštění:



Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...

Lunární kalendář - výklad dne

zpět
 « předchozí dennásledující den »

Dnes - 10. lunární den (2.12.2022)

přibývající
přibývající
Fáze měsíce: přibývající
Vládnoucí znamení: ryby, beran (06:43)

Desátý lunární den je dnem regeneračním. Symbolizují ho prameny řek, kůra stoletého stromu a voda. Po včerejším, devátém lunárním dnu, je potřeba vrátit zase pohodu do vašeho života. Za vše dobré, co jste ustály a čemu se vám podařilo předejít v minulých dnech, budete karmicky odměněni. Zůstaňte stejně jako včera, napojeni na vaše kořeny a předky. Uvolněte se, relaxujte, meditujte a šiřte kolem sebe dobro. Prolévejte váš organismus čistou pramenitou vodou, aby se mohlo zregenerovat i vaše tělo a vyplavit ven veškeré nečistoty, které se mu podařilo v předchozích dnech nashromáždit. Jakmile naberete pocit duchovní čistoty, vyrovnanosti a klidu, stanete se jakýmsi bezpečným přístavem i pro ostatní.



Lunární kalendář a lunární dny

Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu.

Lunární kalendář je patrně nejstarším ze všech kalendářů a spočívá v pozorování měsíčních fází - což je pochopitelně největší výhoda lunárního kalendáře, protože jednotlivé měsíční fáze je zřetelně vidět na obloze. Lunární den je skoro o hodinu delší než den kalendářní/sluneční, z tohoto důvodu se v jeden sluneční den prolíná více lunárních dnů (zpravidla dva).

Na principu měsíčních cyklů dodnes funguje například islámský kalendář, u něj je však počítán lunární den od východu Měsíce do jeho západu.

První lunární den trvá od novoluní až do prvního východu měsíce, který následuje po novoluní, přičemž první a poslední den lunárního měsíce můžou mít různou délku.



Diskutujte na téma :

Nebo pokračujte třeba na:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl