For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 18.6.2021
Svátek slaví Milan, zítra Leoš.
Láskujeme - láska , věštby, horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 18.6.2021
Svátek slaví Milan, zítra Leoš.
Věštění:Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...

Lunární kalendář - výklad dne

zpět
 « předchozí den» dnes «následující den »

30, 1. lunární den (11.5.2021)

novoluní 21:01
novoluní 21:01
Fáze měsíce: novoluní 21:01
Vládnoucí znamení: býk

30. lunární den:
Třicátý lunární den je nejkratším ze všech lunárních dnů. Uzavírá celý měsíční koloběh a proto je takto k němu potřeba přistupovat. Jeho symbolem je kniha. Uzavřete společně s třicátým lunárním dnem celý měsíční cyklus a snažte se, aby ani ve vašem životě nezůstalo otevřeného nic, co byste si s sebou museli nést do začátku dalšího novoluní. Ukliďte si doma, ve vztazích, v práci i mezi přáteli. Zbavte se všech zátěží, které byste si jinak museli nést do dalšího cyklu hned od začátku. Uzavřete vše otevřené a připravte si tak příjemný start do dalšího lunárního období.

1. lunární den:
Dnu, který nastane novoluním, a skončí prvním následným východem Měsíce, říkáme první lunární den. Jeho největší předností je, že umí umocnit vše, co se v jeho průběhu stane. První lunární den je dnem očistným. Není proto překvapením, že ho symbolizuje oheň, lucerna, lampa, a také Třetí oko. Právě ohromnou sílu ohně, který tyto symboly spojuje, můžete použít k duchovní očistě. Nechte v plamenech zmizet vše, co si už ve svém životě nepřejete mít. Využijte jeho hřejivou moc k očistě myšlenek, minulosti, současnosti i budoucnosti. Spolu s vyhasnutím posledního plamene si přejte. Buďte opatrní na svá přání! První lunární den vám pomůže k jeho naplnění, takže si přejte jen to, co skutečně chcete.

Novoluní je plné energie. Samo o sobě symbolizuje celistvost, sílu, a vrchol. Každá silná energie s sebou nese i temnou stránku. V případě úplňku je to rovnou celý soubor negativních vlastností, které ve vás může probudit. Nepodlehněte jim a buďte silní. Pokud jste citlivější, může se stát, že se u vás probudí náměsíčnost. Raději se na tuto variantu připravte, abyste si v tomto stavu nijak neublížili. Rány, které by mohly vzniknout, v tomto období déle krvácejí a hůř se hojí. Nový Měsíc má neblahý vliv na sebevrahy, ale i kriminalitu. Navzdory všemu negativnímu, co s sebou úplněk přináší, se v tomto období rodí nejvíce dětí.Lunární kalendář a lunární dny

Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu.

Lunární kalendář je patrně nejstarším ze všech kalendářů a spočívá v pozorování měsíčních fází - což je pochopitelně největší výhoda lunárního kalendáře, protože jednotlivé měsíční fáze je zřetelně vidět na obloze. Lunární den je skoro o hodinu delší než den kalendářní/sluneční, z tohoto důvodu se v jeden sluneční den prolíná více lunárních dnů (zpravidla dva).

Na principu měsíčních cyklů dodnes funguje například islámský kalendář, u něj je však počítán lunární den od východu Měsíce do jeho západu.

První lunární den trvá od novoluní až do prvního východu měsíce, který následuje po novoluní, přičemž první a poslední den lunárního měsíce můžou mít různou délku.Diskutujte na téma :

Nebo pokračujte třeba na:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl